Pomysłodawczyni Biblioteki Inspiracji. Z wykształcenia – kulturoznawca międzynarodowy i historyk. Od siódmego roku życia jestem wierną miłośniczką literatury, zwłaszcza dziecięcej. Od 2010 roku, kiedy to powstała Biblioteczka Malucha (przodkini Biblioteki Inspiracji) zajmuję się recenzowaniem publikacji dla najmłodszych, organizowaniem konkursów i projektów promujących czytelnictwo. Mam ogromną przyjemność wchodzić w skład Rady Literackiej Fundacji ABCXXI “Cała Polska Czyta Dzieciom”. Prywatnie pasję czytania dzielę z trzema Molikami (albo raczej Muszkami ;)) Książkowymi.

Hanna Pietrzak-Trzcińska

Wraz z Karoliną tworzę Bibliotekę Inspiracji. Z wykształcenia jestem pedagogiem kulturalno-oświatowym oraz absolwentką studiów podyplomowych Marketing w sieci. Po kilku latach pracy w wydawnictwie nadal poszukuję nowych ścieżek zawodowych w otoczeniu książek, zwłaszcza tych dla dzieci. Podkradam lektury starszemu synowi z półki, z młodszym celebruję wspólne czytanie.