Wygraj “Pucio i ćwiczenia z mówienia”

Rozpoczynamy czwartą część naszego cyklicznego konkursu. Tym razem do wygrania książka, której reklamować nie trzeba: najnowszy tom bestsellerowej serii uwielbianej przez tysiące maluchów!

Jak ją zdobyć?

Wystarczy zamieścić opinię o dowolnie wybranej książce z naszej Inspiroteki.

Spośród wszystkich opinii dodanych w okresie od 20.03 do 15.04.2018 r. wybierzemy trzy najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy książką “Pucio i ćwiczenia z mówienia” ufundowaną przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Jak dodać opinię?

Wystarczy wyszukać wybrany tytuł (np. za pomocą wyszukiwarki dostępnej w górnym menu), a następnie wypełnić formularz “opinie”. Udział w konkursie nie wymaga logowania ani podawania swoich danych osobowych.

Co zrobić, jeśli wyszukiwanej książki nie ma w Inspirotece?

Warto w tej sprawie skontaktować się z redakcją. Proponowany tytuł wraz z linkiem do książki na stronie wydawcy można wysłać na adres: k.mucha@bibliotekainspiracji.pl

Konkurs podlega pod RegulaminRamowy ogólnopolskich konkursów organizowanych przez portal Biblioteka Inspiracji.

Mogą Cię również zainteresować:

Nagradzamy współtwórców Inspiroteki (cz. III)

Z miesiąca na miesiąc jest coraz trudniej. Przeczytanie wszystkich opinii i wyłonienie zwycięzców zajmuje już nie chwilkę, ale przynajmniej pół dnia. Jednak – paradoksalnie! – ogromnie nas to cieszy. Zwłaszcza, że otrzymujemy dużo rzetelnych, zgrabnie napisanych i opartych na własnych doświadczeniach komentarzy.

Ciotka Zgryzotka – list do Melanii

A dzisiaj ostatnia już praca konkursowa, tym razem autorką listu jest Jagoda. Droga Melanio! Z radością donoszę, że prawie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik! Głównie dzięki Bernardowi, któremu strasznie spodobał się pomysł Łusi. Okazało się, że możliwość działania rozbudziła w nim uśpioną w ostatnich latach skłonność do podejmowania wyzwań oryginalnych i efektownych. OrganizującWięcej oCiotka Zgryzotka – list do Melanii[…]

Zostań współtwórcą Inspiroteki!

Co dwie głowy to nie jedna – wiadomo. Ale im więcej głów, tym lepiej i ciekawiej!