Biblijne obietnice dla dziewczynek

Autor: Mary Joslin
Ilustrator: Ruchi Mhasane
Tłumaczenie: Monika Woroniec
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Miejsce i rok wydania: Poznań 2014
Liczba stron: 28
ISBN: 978-83-7516-686-6

Biblia często mówi o nieskończonej Bożej miłości i troskliwej opiece. Podziel się tymi bezcennymi słowami z ukochanym dzieckiem, aby rozważyło je w swoim sercu i znalazło w nich siłę i radość.

z materiałów wydawnictwa

Opis

Ta mała, urocza książeczka zawiera niewiele tekstu: krótkie, często jednozdaniowe cytaty z Pisma Świętego uzupełniają podobnej długości komentarze – wszystkie refleksyjne, tchnące spokojem. I uniwersalne – z pewnością to nie one decydują o tym, że Biblijne obietnice…adresowane są przede wszystkim do dziewczynek. To raczej ilustracje – urocze, delikatne, o stonowanej kolorystyce – przykują uwagę małych kobietek. By się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na okładkę.

Gustowne wydanie Biblijnych obietnic… stanowi jednak pewne zagrożenie. Sprawia, że książeczkę łatwo zaklasyfikować do kategorii podarunków, pamiątek – ładnych, ale raczej nie używanych. Szkoda, by taki los spotkał Biblijne obietnice… – gdyby miały jedynie kurzyć się na półce. Być może wówczas dodające otuchy i wiary w siebie przesłanie pozostałoby całkowicie niezauważone. A przecież byłoby wspaniale, gdyby każda mała dziewczynka codziennie czytała: Bóg cię kocha. Bóg wysłuchuje twoich modlitw. Bóg błogosławi twoje dobre uczynki. Bóg cię pociesza. Bóg prowadzi cię dalej?

Karolina Mucha

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Biblijne obietnice dla dziewczynek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.