Smocza Straż. Pan Widmowej Wyspy. Tom 3

Autor: Brandon Mull
Ilustrator: Brandon Dorman
Tłumacz: Rafał Lisowski
Wydawnictwo: Wilga
Miejsce i rok wydania: Warszawa 2020
Liczba stron: 496
ISBN:  978-83-280-7578-8

Seth Sorenson został pozbawiony wszelkich wspomnień. Nie wie, kim jest i komu może zaufać. Zmanipulowany doprowadza do zniszczenia tego, co przysiągł chronić. Przed jego siostrą Kendrą niełatwe zadanie – szukając brata, toczy walkę z ciemnymi mocami.

Czy zgodnie z życzeniem smoczego króla Celebranta nastąpi nowa, wieczna era smoków? Czy Seth i Kendra zdołają się odnaleźć i wspólnie pokonać mroczne siły?

To nie będzie trudne. Wasza teleportacja do świata magii uda się natychmiast. Wiecie dlaczego? Ponieważ macie najwspanialszą wyobraźnię, jaką znam. Podobną ma On, Brandon, który czeka na Was za plecami Smoczej Straży. To właśnie tam, na styku światów, rozegra się interesująca historia, której ważną częścią staniesz się Ty. Odwagi!
Pamiętaj, byś nie musiał poświęcić własnej tożsamości. Tak jak Seth. Polubisz go na pewno. Bo to on pierwszy odnalazł odpowiedź na pytanie:
Dlaczego ktoś, kto niesie światło, zaczyna szukać cienia?
Katarzyna Stoparczyk

(z materiałów wydawnictwa)

Opis

Seth Sorenson został pozbawiony pamięci i wszelkich wspomnień. Trafia do Podziemnej Dziedziny, pod opiekę jednorożca Ronodina. Opiekun nie stoi jednak po dobrej stronie – próbuje nakłonić bohatera do korzystania ze swoich mocy w złych celach. Czy chłopiec zaszkodzi tym, którzy zajmują specjalne miejsce w jego sercu? Skoro nie potrafi ocenić co jest dobre, a co złe, nic nie pamięta…

Oczywiście Kendra podejmuje kolejne próby odnalezienia brata, nie wahając się przed rozlicznymi niebezpieczeństwami. Sytuację utrudnia fakt, że jej najlepszy przyjaciel Paprot został porwany. Czy rodzeństwu uda się pokonać ciemne moce, skoro stoją po przeciwnej stronie barykady?  

Jak zwykle to bywa w przypadku książek Mulla, czytelnika czeka szybka akcja z wieloma zaskakującymi zwrotami, trzymająca w nieustannym napięciu oraz świetnie wykreowany świat fantastyczny, w którym można się całkowicie zanurzyć. 

Hanna Pietrzak-Trzcińska

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Smocza Straż. Pan Widmowej Wyspy. Tom 3”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Może spodoba się również…