W zgodzie z naturą. W mieście

Autor: Ola Szpunar
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Miejsce i rok wydania: Warszawa 2020
Liczba stron: 80
ISBN: 9788381545631

Bycie eko jest fajne!
Seria W zgodzie z naturą to pięknie ilustrowanie książki aktywnościowe. Rozmaite kreatywne zadania dostarczą świetnej zabawy, a jednocześnie dzięki nim młody czytelnik będzie miał okazję zdobyć wiedzę przyrodniczą oraz dowiedzieć się, jak możemy dbać o naszą planetę i jaki wpływ na środowisko mają nasze codzienne wybory.

(z materiałów wydawnictwa)

Opis

Twoje dziecko jest wzrokowcem czy słuchowcem? A może kinestetykiem?

W tym wypadku nie ma to znaczenia 🙂 Naprawdę! Książki „W zgodzie z naturą” oddziałują na wszystkie zmysły. Jak to możliwe? Jako książki aktywnościowe zawierają mnóstwo ciekawych łamigłówiek: labiryntów, uzupełnianek, rysowanek, kolorowanek, sudoku. Do każdej dołączone są również naklejki. Równocześnie precyzyjne rysunki pomagają w zapamiętaniu gatunków grzybów, kwiatów czy drzew.

A gdzie ukrywają się dźwięki?

Każda z książek zawiera też zadania, które należy uzupełnić podczas spaceru lub po nim (zaznaczając np. rodzaje usłyszanych dźwięków). Dzięki temu serię można uznać za naprawdę aktywizującą – skłania do odejścia od biurka i wyruszenia na prawdziwą wyprawę. Obdarowując dziecko którymś z tomów „ekozabaw na cały rok”, warto więc wygospodarować czas nie tylko na wspólne zabawy czy prace plastyczne, ale też na odkrywcze eskapady.

Karolina Mucha

Fragment wpisu Zainspirowane przyrodą

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „W zgodzie z naturą. W mieście”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.