Zagadka zbuntowanego robota. Detektywi z Tajemniczej 5

Miejsce i rok wydania: Warszawa 2019
Liczba stron: 128
ISBN: 978-83-10-13499-8

Anka, Piotrek i Jaga są na wycieczce w Centrum Nauki Kopernik. Nie mogą się już doczekać przedstawienia słynnego teatru robotycznego – adaptacji „Bajek robotów” Stanisława Lema. Ku zdumieniu publiczności podczas spektaklu ginie jednak bez śladu mechaniczny aktor. Czy Anka i Piotrek rozwiążą tę dziwną sprawę i odnajdą porywacza? A może rację ma Jaga, która uparcie twierdzi, że robot się zbuntował… i uciekł?

„Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o nauce i sztuce oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

(z materiałów wydawnictwa)

Na razie nie ma opinii o książce.

Napisz pierwszą opinię o “Zagadka zbuntowanego robota. Detektywi z Tajemniczej 5”

Mogą cię również zainteresować…