Jesień na ulicy Czereśniowej

Autor/Ilustrator: Rotraut Susanne Berner
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Miejsce i rok wydania: Warszawa 2012
Liczba stron: 14
ISBN: 978-83-653-4118-1

Opinie

  1. Ola

    Nie wiem co ma w sobie ta seria. Po prostu nie wiem, ale mój syn ja uwielbia 🙂 zaczęliśmy właśnie od jesieni ze względu na fakt, że taka właśnie mieliśmy wtedy porę roku. Na początku książka mi się nie podobała, ale z czasem też ja polubiłam. Za każdym razem można znaleźć coś nowego. Dla porównania mam “Rok w lesie”, piękna książka, syn lubi, jednak częściej wraca do ulicy Czereśniowej. Zaczęliśmy przygodę przed drugimi urodzinami, a obecnie dwa lata z hakiem. Polecamy! 🙂

  2. Kasia

    Jesień to nie tylko katar, kałuże i ptaki odlatujące do ciepłych krajów. Jesień to czas pełen kolorów, emocji i atrakcji dla małego człowieczka. Bezpieczna, wielkoformatowa książka o zaokrąglonych rogach z pewnością przybliży dziecku tematykę tej magicznej pory roku.
    Jest to przede wszystkim kolejna książeczka z uwielbianej przez maluchy serii – barwna opowieść o społeczności z ulicy Czereśniowej. Mieszkańcy sprzątają liście, dekorują swoje domy, kupują dynie, które przerabiają na lampiony albo na zupę. Poza tym jak zawsze mają swoje obowiązki i przyjemności. Książka pełna wesołych i barwnych ilustracji, przepełniona zachwycającymi detalami i ciekawymi szczegółami. Długie godziny dobrej zabawy gwarantowane! I to nie tylko dla najmłodszych 🙂 Kochamy ją za to, że nigdy się nie nudzi. Każdorazowo dostrzegamy w niej coś inspirującego i ciekawego.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.