Chłopiec w kapeluszu i dziewczynka z kokardką

Chłopiec w kapeluszu i dziewczynka z kokardką


Kim są te dwie tajemnicze postacie? Przekonajcie się sami, oglądając nagrania Laureatów V edycji konkursu “Z jakiej jesteś bajki?”

Tym razem z radością nagrodziliśmy dwie osoby!

Antek Światłoń przygotował swoje nagranie całkowicie samodzielnie i wykazał się świetną znajomością prezentowanej książki:

 

Antek otrzyma pakiet książek: Misja XibalbaMisja FeniksWszystko z winy piorunaTajemne życie magówCudowna podróż Freddiego YatesaSiostry, psy i wariaciPop! ufundowany przez:

 

Łucja Szpak wraz z bratem Franciszkiem i rodzicami stworzyła pełen uroku filmik:

 

Nagrodą dla całej rodziny będzie pakiet dowolnie wybranych książek z aktualnej, dostępnej oferty Wydawnictwa Adamada o łącznej wartości do 150 zł ufundowany przez:

Czy wiecie, w jakie postacie wcielili się Antek i Łucja? Tym razem zadanie jest niełatwe, bo wymaga wykazania się wiedzą zarówno z zakresu literatury dziecięcej, jak i tej już prawie młodzieżowej. Ale nasi Czytelnicy na pewno dadzą radę! Pierwsza osoba, która prześle poprawną odpowiedź otrzyma książkę-niespodziankę. Na odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@bibliotekainspiracji.pl

I to jeszcze nie koniec! Do końca września można przesyłać kolejne filmowe zagadki! Na laureatów ostatniej edycji konkursu czekają 4 książkowe pakiety.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć tutaj:

Konkurs! Z jakiej jesteś bajki?

“Niech żyją wakacje! Niech żyje morze i las! I niebo, i słońce, wolny, swobodny czas!” Pomimo upływu lat czy aktualnych nieprzewidzianych okoliczności, wakacje to dla większości młodych ludzi wciąż czas odpoczynku i swobody. Czas, kiedy wreszcie można pofolgować swoim pasjom i bez presji teamsowo-zadaniowo-sprawdzianowej, rozwijać twórcze zainteresowania. Dla pasjonatów książek, zagadek i filmów mamy specjalneWięcej oKonkurs! Z jakiej jesteś bajki?[…]

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.