Kto dzisiaj zgubił kalosze?

Kto dzisiaj zgubił kalosze?


Czwarta edycja konkursu “Z jakiej jesteś bajki?” okazała się rekordowa pod względem nadesłanych zgłoszeń.

Wybór nie był łatwy. Dlatego znacząco poszerzyliśmy grono jury – w wybór zwycięzców zaangażowanych było aż 8 osób (reprezentujących Miejską Bibliotekę Publiczną w Myślenicach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Sieprawiu). W wyniku głosowania i debaty postanowiono nagrodzić dwóch Uczestników. Bohaterowie, których prezentują, wydają się powszechnie znani, a mimo to Laureatom udało się ich przedstawić w sposób nieoczywisty, pomysłowy i ciekawy.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy też do rozwiązania filmowych zagadek.

Zgadnijcie, w jaką postać wcieliła się Lidzia Adamów:

 

A kim jest Kuba Jamróz?

Na odpowiedzi jak zwykle czekamy pod adresem: konkurs@bibliotekainspiracji.pl. Na osobę, która jako pierwsza przyśle poprawną odpowiedź czeka książka-niespodzianka! Ale uwaga! Tym razem utrudnienie: trzeba prawidłowo rozwiązać obydwie zagadki.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom, którzy przysłali filmowe zagadki.

Natomiast tym, którzy chcieliby dopiero to zrobić, przypominamy, że nasz konkurs trwa do 15.09.2021 r. Do zdobycia pozostaje jeszcze 6 książkowych pakietów.

Lidzia wybrała Pakiet 5 książek-niespodzianek o łącznej wartości ok. 150 zł ufundowany przez Wydawnictwo:

 

Kuba wybrał nagrodę ufundowaną przez Wydawnictwo:

Pakiet książek: Powrót do krainy potworówZakręcona Cassidy. Tom 2. Gwiazda reportażuZakręcona Cassidy. Tom 1. Geniusz z przypadku, Mati i zagadka Świętego Graala, Naukowa demolka – zwierzęta, Naukowa demolka – kosmos ufundowany przez Wydawnictwo:

 

 

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć tutaj:

Konkurs! Z jakiej jesteś bajki?

“Niech żyją wakacje! Niech żyje morze i las! I niebo, i słońce, wolny, swobodny czas!” Pomimo upływu lat czy aktualnych nieprzewidzianych okoliczności, wakacje to dla większości młodych ludzi wciąż czas odpoczynku i swobody. Czas, kiedy wreszcie można pofolgować swoim pasjom i bez presji teamsowo-zadaniowo-sprawdzianowej, rozwijać twórcze zainteresowania. Dla pasjonatów książek, zagadek i filmów mamy specjalneWięcej oKonkurs! Z jakiej jesteś bajki?[…]

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.