Zostań współtwórcą Inspiroteki!

Zostań współtwórcą Inspiroteki!


Co dwie głowy to nie jedna – wiadomo.

Ale im więcej głów, tym lepiej i ciekawiej!

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury dziecięcej do współtworzenia Inspiroteki – by ci, którzy z niej korzystają, mogli znajdować tu rzetelne, wiarygodne, ale też prezentowane z różnych perspektyw opinie. Dzięki temu wybór tytułów najbardziej odpowiadających aktualnym potrzebom podopiecznych stanie się o wiele łatwiejszy.

Na początek prosimy Was o dodawanie opinii o książkach znajdujących się w Inspirotece – na pewno wiele spośród nich dobrze już znacie. Może niektóre należą do ulubionych publikacji Waszych dzieci? Albo wręcz przeciwnie – ich lektura mocno Was rozczarowała? Czekamy na polecenia, ostrzeżenia, mini-recenzje…

Ponieważ zaś łączy nas miłość do tego szczególnego typu książek, chcielibyśmy, by nasi aktywni Czytelnicy zyskali możliwość wzbogacania swoich domowych biblioteczek. Dlatego co miesiąc autorów najbardziej rzetelnych i pomocnych opinii będziemy nagradzać książkami – zawsze starannie dobieranymi i godnymi polecenia.

Obecnie (do 20.01.2018 r.) do zdobycia rewelacyjna książka, mogąca rozkochać w matematyce (a przy tym pokazująca sensowność i użyteczność jej nauki!), ufundowana przez Wydawnictwo Adamada:

Pan Kartezjusz gra w statki.

 

A zatem do dzieła: dodaj opinię o dowolnej publikacji znajdującej się w Inspirotece i zdobądź Pana Kartezjusza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.