Ania, Kubuś, Mikołajek…

Ania, Kubuś, Mikołajek…


Zobaczcie, jak wyobrażają sobie swoich literackich ulubieńców “w czasach zarazy” Laureaci 3. edycji konkursu “Sposób na pandemię” – oto galeria nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych:

I miejsce prace plastyczne rodzinne

Daniel Rudkowski z mamą Urszulą: “Zabawy na śniegu Mikołajka i Jadwini”

 

I miejsce praca plastyczna indywidualne

Emilia Jąkała: “Ania z Zielonego Wzgórza”

 

II miejsce praca plastyczna indywidualna

Maria Jędrocha: “Puchatek na timsie”

Moja praca przedstawia spotkanie Kubusia Puchatka z przyjaciółmi na timsie. Przyjaciele umówili się, że codziennie jeden z nich będzie nauczycielem. W poniedziałek Puchatek uczył wszystkich Mruczanki. We wtorek Prosiaczek pokazywał jak dmuchać balonik. W środę z Kłapouchym obserwowali pogodę. W czwartek z Tygryskiem ćwiczyli fikanie. W piątek Kangurzyca opowiadała bajki. W sobotę Krzyś uczył przyjaciół pisać. W niedzielę Królik pokazywał jak uprawiać warzywa.

 

Wyróżnienie

Aleksander Chlipała: “Muminki”

 

Milena Kasperek: “Magiczny domek na drzewie”

 

Dorota Hanula: Elmer myjący się w wodospadzie

 

Ewa i Magdalena Hanula: Elmer bawiący się z małpkami

 

Jonatan Mizera: “Kot w butach”

 

Laura Mizera: “Roszpunka”

 

Może zainteresują Cię również:

Sposób na pandemię. Edycja 2. Prace plastyczne

  Z wielką przyjemnością prezentujemy galerię prac plastycznych nagrodzonych w drugiej edycji konkursu “Sposób na pandemię. Literaccy bohaterowie w czasach zarazy”. I miejsce w kategorii prace plastyczne indywidualne: Kajetan Adamów: “Pan Pingwin”   Sponsor nagrody:   I miejsce w kategorii prace plastyczne rodzinne Amelia Ryś, Martyna Światłoń, Barbara Ryś:  “Kubuś Puchatek” Sponsor nagrody: Wyróżnienia:   Lidia Adamów: “HarryWięcej oSposób na pandemię. Edycja 2. Prace plastyczne[…]

0 komentarzy

Sposób na… niefikocznicę

Biedny, chory Kłapouchy… Z jego skłonnością do pesymizmu i melancholii niełatwo pokonać wirusa. Na szczęście – i tym razem przyjaciele okażą się niezawodni! Czy jednak wspólnymi siłami uda im się pokonać zarazę, która nawiedziła Stuwiekowy Las? Sprawdźcie sami! Pewnego dnia Kubuś Puchatek wraz z Prosiaczkiem wędrowali przez Stuwiekowy Las. Minęli mostek, na którym uwielbiali bawić sięWięcej oSposób na… niefikocznicę[…]

0 komentarzy

Pandemia na Zielonym Wzgórzu

Jak na wieść o szerzącej pandemii zareagowałaby wyjątkowo wrażliwa Ania? Jak zniosłaby przymusowe zamknięcie w domu (w czasach przedinternetowych, a nawet przedradiowych)? Czy mieszkanki Zielonego Wzgórza poddałyby się rozpaczy, czy znalazły jakiś sposób działania?

0 komentarzy

Sposób na pandemię. Edycja 1. Prace plastyczne

Z radością prezentujemy galerię prac plastycznych nagrodzonych w pierwszej edycji naszego konkursu.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.