Wesoły rekin i przyjaciele

Ilustracje: Gareth Lucas
Tłumaczenie: Anna Kapuścińska
Wydawnictwo: Wilga
Miejsce i rok wydania: Warszawa 2019
Liczba stron: 12
ISBN: 978-83-280-6577-2

ROZKŁADANKI to seria uroczych książek twardostronicowych. Każda zawiera zabawne i proste rymowanki oraz piękne ilustracje. To idealna lektura do wspólnego czytania z maluchami. Dodatkową atrakcją są znajdujące się w środku książeczek rozkładanki.

(z materiałów wydawnictwa)

Opis

Książka bardzo atrakcyjna graficznie. Trójwymiarowe rozkładanki zwykle wzbudzają zachwyt najmłodszych. W przypadku Wesołego rekina warto docenić także ich solidne wykonanie. Wypukłe elementy są dość sztywne i mocno przymocowane. Dzięki temu książeczka ma szansę przetrwać nawet wielokrotną lekturę. (Oczywiście jeśli użytkownicy będą pamiętali o ostrzeżeniu zamieszczonym na okładce: krawędzie stron są narażone na zniszczenie przy dłuższym kontakcie z wilgocią!)

Wesoły rekin zasługuje na uwagę także ze względu na naprawdę przyjemne dla oka, dobrze skomponowane, wyważone kolorystycznie i nieprzeładowane ilustracje. Przeglądając je i słuchając rymowanych historyjek, mali czytelnicy poznają ciekawe morskie stworzenia i ich zwyczaje. Przez kolejne rozkładówki przepływają bowiem: żółwie morskie, kolczatka (co się nadyma tak jak balon), rekin, krab, orka (która rozpryskuje wodę wszędzie) oraz ośmiornica.

Karolina Mucha

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wesoły rekin i przyjaciele”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.