Konkurs Jeżycjada

Konkurs Jeżycjada


Miesiąc czytania Jeżycjady trwa! Z tej okazji mamy dla Was konkurs, dzięki któremu będziecie mogli uzupełnić swoje kolekcje o brakujące tomy (albo takową kolekcję zacząć tworzyć).
Zadanie niespecjalnie trudne, za to – mamy nadzieję – inspirujące 😉 :

wybierz swój ulubiony cytat z dowolnego tomu Jeżycjady, a następnie zaprezentuj go w ciekawej formie graficznej (np. w postaci kolorowego slajdu, podpisu do zdjęcia, rysunku itp.).
Swoje prace możecie przesyłać na adres konkurs@bibliotekainspiracji.pl lub zamieszczać na naszym fanpagu pod postem dotyczącym konkursu do 31.03.2019 r.

Autorzy najciekawszych projektów otrzymają od Wydawnictwa Akapit Press wybrane przez siebie (sic!) tomy Jeżycjady.

Konkurs podlega pod Regulamin ogólnopolskich konkursów organizowanych przez portal Biblioteka Inspiracji.

 

Mogą Cię również zainteresować:

Ciotka Zgryzotka – list do Melanii

A dzisiaj ostatnia już praca konkursowa, tym razem autorką listu jest Jagoda. Droga Melanio! Z radością donoszę, że prawie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik! Głównie dzięki Bernardowi, któremu strasznie spodobał się pomysł Łusi. Okazało się, że możliwość działania rozbudziła w nim uśpioną w ostatnich latach skłonność do podejmowania wyzwań oryginalnych i efektownych. OrganizującWięcej oCiotka Zgryzotka – list do Melanii[…]

0 komentarzy

Ciotka Zgryzotka – list do Bernarda

Prezentujemy kolejną pracę nagrodzoną w naszym konkursie. Autorka to Mirabella.  “Wspomnienie starych przyjaźni” Kochany Bernardzie!  Piszę do Ciebie ten list, by Ci przypomnieć o mojej skromnej osobie. Odkąd bowiem zostałeś ojcem, zaniedbałeś nasze, do tej pory tak dobrze układające się, relacje. Oczywiście nie śmiem Cię o to winić. Jako ojciec, a raczej matka, zachowałabym się zapewneWięcej oCiotka Zgryzotka – list do Bernarda[…]

0 komentarzy

Ciotka Zgryzotka – wyniki konkursu

Kiedy ogłosiłyśmy konkurs na napisanie listu do wybranego bohatera Jeżycjady, zastanawiałyśmy się przede wszystkim – która z rozlicznej plejady ciekawych, miłych, idealnych na bycie przyjacielem postaci zostanie wybrana? Ktoś z rodziny Borejków czy może z wielkiego kręgu osób, które zawsze czują się u nich jak w domu? I co maniakalni czytelnicy serii chcieliby jej powiedzieć? 

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.