Konkurs papierowe serca – wyniki

Konkurs papierowe serca – wyniki


Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie. Jak zwykle ciężko było nam się zdecydować, ale zasady są nieubłagane – tylko trzy osoby mogą otrzymać nagrodę. Są to:

 

Krystyna:

Oj na pewno w takiej, do której z pewnością zajrzałby adresat… a więc w … “Puciu”‘, który stanowi wieczorną lekturę, czytaną przez Męża naszym dzieciom 🙂 Na ostatniej stronie, kiedy już skończą, żeby przypomniał sobie, że w tym całym zamieszaniu jestem obok i kocham, ależ byłby zaskoczony… Wiecie co? Chyba tak zrobię.

Katarzyna:

Moje listy miłosne ukryłabym w książce “Czekolada” J. Harris. To cudowna ciepła, romantyczna powieść, która wzbudza we mnie radość i optymizm. Apetyczny tytuł kusi i obiecuje słodkie chwile. Tak właśnie jest z miłosnym wyznaniami- wabiąca słodycz.

Sylwester:

Swój list miłosny najchętniej schowałbym w powieści autorstwa Lidii Liszewskiej i Roberta Kornackiego pod tytułem “Zaczekaj na mnie”. To refleksyjna powieść, która rodzi nadzieję i przekonanie, że na prawdziwą miłość warto czekać. Adresowany do bohaterki powieści, Matyldy, list czekał na nią w skrzynce pocztowej od roku. Myślę, że mój schowany w tak poczytnej książce dotarłby do adresatki znacznie szybciej.

 

Do Laureatów powędruje książka Papierowe serca ufundowana przez Wydawnictwo Akapit Press

Gratulacje! Prosimy o przesłanie danych do wysyłki wraz z numerem kontaktowym telefonu na adres: h.trzcinska@bibliotekainspiracji.pl

 

Mogą Cię również zainteresować:

10 książek dla Wymagających. Część 2.

Pora na dalszy ciąg przeglądu wakacyjnych nowości. Tym razem coś:

0 komentarzy

Kobiety, które warto znać

Sławy nie przyniosło im królewskie pochodzenie. Choć niektóre z nich mogą się nim poszczycić – z pewnością trudno uznać szlachetne urodzenie za wystarczający argument, by przez kilkanaście wieków wciąż o nich opowiadano.

0 komentarzy

Ocalić brata. Odnaleźć siebie

Jak odmienić pełne goryczy i złości serce? Co zrobić, by młodzieńczy bunt i brawura zostały zastąpione przez odpowiedzialność, braterstwo, szlachetność? W swej baśniowej, prasłowiańskiej opowieści Emilia Kiereś wskazuje rozwiązanie – jedną z możliwych dróg. Ale nie jest to szlak krótki czy prosty. Prowadzi przez samotność. Poczucie bezradności. Zniewolenie. Wyrzuty sumienia. Tak jak droga jednego zWięcej oOcalić brata. Odnaleźć siebie[…]

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.