Konkurs: Wyjdź z domu! Jesień jest :)

Konkurs: Wyjdź z domu! Jesień jest :)


Co można robić jesienią na zewnątrz? Oczywiście mnóstwo rzeczy – wszak czas zmieniających kolory liści, opadających żołędzi i kasztanów, szykowania się do zimy zwierząt to idealny okres dla poszukiwaczy przygód. Dlatego my podziwiamy deszcze spadających liści, obserwujemy mrówki, bawimy się w chowanego, uczymy rozpoznawać grzyby, fotografujemy muchomory, wypatrujemy saren i śladów dzików, liczymy kasztany. A Wy?

Podzielcie się z nami Waszymi pomysłami na jesienne zabawy i gry inspirowane leśnymi skarbami, a my najciekawsze propozycje nagrodzimy Księgą poszukiwacza przygódJeden Uczestnik może przedstawić maksymalnie trzy propozycje.

 

O tym, dlaczego warto zdobyć tę wyjątkową książkę, przeczytacie tutaj:

Książka, która… przebije tablet

Ha! W wieku lat prawie trzydziestu znalazłam ją!!! Oto książka, którą wzięłabym ze sobą na bezludną wyspę. (Wprawdzie ani na taką wyspę się nie wybieram, ani nie jestem zwolennikiem sztampowych pytań w rodzaju co zabrałbyś ze sobą…. Jednak tym razem muszę przyznać, że to nieco oklepane zdanie oddaje mój stosunek do Księgi poszukiwacza przygód)  Więcej oKsiążka, która… przebije tablet[…]

7 komentarzy

Do rozdania mamy aż 3 egzemplarze!

Na Wasze propozycje czekamy do 12.11.2017 r. pod adresem: konkurs@bibliotekainspiracji.pl

PS Jeśli uda Wam się Wasze pomysły zrealizować, koniecznie prześlijcie nam fotografie!

 

Fundatorem nagród jest:

6 thoughts on “Konkurs: Wyjdź z domu! Jesień jest :)”

 1. Dostaliśmy nagrodę!
  Spodziewałam się książka będzie wartościową, ale nie wiedziałam, że aż tak 🙂
  Dziś w nocy czytam. Nie mogę mieć takich braków w wiedzy ogólnej, bo ani się nie obejrzę, a dzieci zasypią mnie gradem ciekawostek.
  Naprawdę polecam!
  I baaaardzo dziękuję!

  1. Czyli nasza opinia o książce bardzo podobna 🙂 To prawdziwy skarb – dla poszukiwaczy przygód, miłośników lasu i przyrody w ogóle. Warto też skorzystać z propozycji gier karcianych – zwłaszcza, że w niektóre z nich (np. pasjans Pitagorasa) dzieci mogą grać samodzielnie 😉 Dziękujemy za wiadomość! I prosimy trzymać rękę na pulsie, bo na nagrody w konkursach staramy się wybierać same rarytasy. Wkrótce – kolejne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.