Wygraj “Wysiedlonych”

Wygraj “Wysiedlonych”


To już szósta odsłona naszego konkursu na opinie.  Tym razem do wygrania książka Doroty Combrzyńskiej-Nogali, najnowsza część wyjątkowej serii “Wojny dorosłych – historie dzieci”.

Aby o nią zawalczyć, wystarczy zamieścić opinię o dowolnie wybranej książce z naszej Inspiroteki. Spośród wszystkich opinii dodanych w okresie od 30.05. do 20.06. 2018 r. wybierzemy trzy najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy książką “Wysiedleni” ufundowaną przez Wydawnictwo Literatura.

Jak dodać opinię?

Wystarczy wyszukać wybrany tytuł (np. za pomocą wyszukiwarki dostępnej w górnym menu), a następnie wypełnić formularz “opinie”. Udział w konkursie nie wymaga logowania ani podawania swoich danych osobowych.

Co zrobić, jeśli wyszukiwanej książki nie ma w Inspirotece?

Warto w tej sprawie skontaktować się z redakcją. Proponowany tytuł wraz z linkiem do książki na stronie wydawcy można wysłać na adres: k.mucha@bibliotekainspiracji.pl

Konkurs podlega pod RegulaminRamowy ogólnopolskich konkursów organizowanych przez portal Biblioteka Inspiracji.

Mogą Cię również zainteresować:

Nagradzamy współtwórców Inspiroteki (cz. V)

Lubimy rozdawać nagrody! Dlatego cieszy nas, że bierzecie udział w naszym konkursie. Już wkrótce nowa jego odsłona (bądźcie czujni!), a tymczasem czas na ogłoszenie wyników piątej edycji.

0 komentarzy

7 niezwykłych podarunków na Dzień Dziecka

Niewtajemniczeni widzą tylko niewielki, prostokątny (rzadziej kwadratowy) przedmiot. Wiedzą, że dość powszechnie uznawany jest za rozwijający i wartościowy. Wybierając jeden spośród dziesiątków czy setek innych kierują się więc głównie przykuwającą wzrok kolorystyką albo rozpoznawalnością autora lub tytułu.

2 komentarze

Jest taka historia…

Wydawnictwo Literatura. Łódź 2018. Wydanie V. Wydanie piąte?! W ciągu zaledwie sześciu lat?

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.