Zdobądź Ciotkę Zgryzotkę!

Zdobądź Ciotkę Zgryzotkę!


Napisz list lub e-mail do dowolnej postaci, występującej na kartach Jeżycjady i zdobądź najnowszy tom serii z autografem autorki, ufundowany przez Wydawnictwo Akapit Press:

 

 

Wiadomości mogą dotyczyć dowolnych tematów i przybierać rozmaite formy (zaproszenia, powiadomienia, listu gratulacyjnego…). Ważne, by nawiązywały do charakteru wybranego bohatera lub opisanych w książkach wydarzeń.

Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybierze 3, odznaczające się dobrym rozeznaniem w świecie stworzonym przez Małgorzatę Musierowicz, oryginalnością, poprawnością językową. 

Dodatkowo najciekawsze listy zostaną opublikowane w Bibliotece Inspiracji i przesłane Autorce – pośrednio trafiając do swoich adresatów :).

Każdy Uczestnik może przysłać maksymalnie 2 prace, o objętości nie przekraczającej 1,5 strony znormalizowanego maszynopisu (czyli 2 700 znaków ze spacjami).

Na prace czekamy do 14 marca 2018 r. Należy je wysyłać na adres: konkurs@bibliotekinspiracji.pl w tytule maila wpisując “Ciotka Zgryzotka”.

Ogłoszenie wyników nastąpi 16 marca 2018 r.

Konkurs podlega pod Regulamin Ramowy ogólnopolskich konkursów organizowanych przez portal Biblioteka Inspiracji.

 

Mogą Cię również zainteresować:

Nagradzamy współtwórców Inspiroteki! (cz. II)

Z radością donosimy, że grono naszych Inspiratorów znacząco się powiększyło! Za nadesłane opinie dziękujemy Natalii Górnej, Joannie, Agnieszce, Kamili (mamie Kaliny), Andrzejowi, Marcinowi, Julce, Adrianie, Gabi.

0 komentarzy

Zostań współtwórcą Inspiroteki!

Co dwie głowy to nie jedna – wiadomo. Ale im więcej głów, tym lepiej i ciekawiej!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.