Wygraj “Jukato”

Wygraj “Jukato”


To już piąta odsłona naszego konkursu na opinie.  Tym razem do wygrania książka Magdaleny Kiermaszek, która opowiada o magii wyobraźni i sile przyjaźni. Może posłużyć też jako pewnego rodzaju historia terapeutyczna, przynosząca otuchę i nadzieję w trudnych chwilach.

Aby o nią zawalczyć, wystarczy zamieścić opinię o dowolnie wybranej książce z naszej Inspiroteki. Spośród wszystkich opinii dodanych w okresie od 17.04. do 25.05. 2018 r. wybierzemy cztery najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy książką “Jukato” ufundowaną przez Wydawnictwo Adamada.  

Jak dodać opinię?

Wystarczy wyszukać wybrany tytuł (np. za pomocą wyszukiwarki dostępnej w górnym menu), a następnie wypełnić formularz “opinie”. Udział w konkursie nie wymaga logowania ani podawania swoich danych osobowych.

Co zrobić, jeśli wyszukiwanej książki nie ma w Inspirotece?

Warto w tej sprawie skontaktować się z redakcją. Proponowany tytuł wraz z linkiem do książki na stronie wydawcy można wysłać na adres: k.mucha@bibliotekainspiracji.pl

Konkurs podlega pod RegulaminRamowy ogólnopolskich konkursów organizowanych przez portal Biblioteka Inspiracji.

Mogą Cię również zainteresować:

Nagradzamy współtwórców Inspiroteki (cz. IV)

Bardzo cieszy nas fakt, że tak wytrwale poświęcacie swój czas na wzbogacanie Inspiroteki. Wasze “książkowe” doświadczenie jest dla nas bezcenne! Dziękujemy za wartościowe i przemyślane opinie, z których wiele to niemal kompletne recenzje.

0 komentarzy

Konkurs z “Jajem”- wyniki

Zaskoczyliście nas pomysłami na zdobienie świątecznych jajek (a nawet – na tworzenie ich z różnych materiałów). Jedno jest pewne – ta tradycja ma się dobrze, a z opisów dołączonych do prac jasno wynika, że wspólne tworzenie to okazja do dobrej zabawy.

2 komentarze

Nagradzamy współtwórców Inspiroteki (cz. III)

Z miesiąca na miesiąc jest coraz trudniej. Przeczytanie wszystkich opinii i wyłonienie zwycięzców zajmuje już nie chwilkę, ale przynajmniej pół dnia. Jednak – paradoksalnie! – ogromnie nas to cieszy. Zwłaszcza, że otrzymujemy dużo rzetelnych, zgrabnie napisanych i opartych na własnych doświadczeniach komentarzy.

0 komentarzy

Zostań współtwórcą Inspiroteki!

Co dwie głowy to nie jedna – wiadomo. Ale im więcej głów, tym lepiej i ciekawiej!

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.